Thermage ujędrnianie skóry - nieinwazyjny lifting

Termolifting bez skalpela - wygładzona, napięta skóra twarzy, szyi, ramion, brzucha i rąk

Efekty:

Lifting twarzy i szyi – intensywne ujędrnienie i odmłodzenie skóry;

Gładsza i napięta skóra wokół oczu – młodsze, wyraźniejsze spojrzenie, uniesione powieki i wrażenie wypoczętych oczu;

Wyraźny kontur twarzy – doskonały efekt napiętego owalu twarzy bez zabiegu chirurgicznego i bez iniekcji;

Stopniowe odmłodzenie skóry – Thermage uruchamia produkcję kolagenu w skórze do 6 miesięcy po zabiegu.

Wskazania:

 • lifting powiek, twarzy („chomiczki”) i szyi,
 • zmarszczki,
 • ujędrnienie skóry ciała (dekolt, ramiona – „motylki”, brzuch, kolana),
 • poprawa napięcia skóry - osoby w wieku od 35 do 60 lat,
 • profilaktycznie, aby nie utracić kolagenu - osoby po 30 roku życia,
 • ogólne odmłodzenie.
   

Inne wskazania:

zabieg zabieg1590950492
Zadzwoń po poradę
lub umów sie na konsultację
tel. +48 502 983 933

Szczegóły zabiegu

O zabiegu

Thermage - lifting twarzy i nie tylko

Thermage (inaczej termoplastyka, termolifting) to nieinwazyjny zabieg o działaniu silnie odmładzającym, liftingującym skórę. Stosowana podczas zabiegu metoda to radiofrekwencja, polegająca na podgrzewaniu włókien kolagenowych do wysokiej temperatury. Dzięki temu zawarty w skórze kolagen ulega skurczeniu, a następnie odnawia swoją strukturę, co powoduje zwiększone napięcie skóry.

Thermage pomaga napiąć, ujędrnić i ukształtować ramiona, uda, pośladki, brzuch a także dłonie. Wygładza i napina skórę ze zmarszczkami, pomarszczoną, obwisłą. Sprawia, że skóra staje się naturalnie odmłodzona i jędrniejsza.

Termoplatyka Thermage, czyli lifting 3D

Ogromną zaletą technologii Thermage w porównaniu z innymi aparatami wykorzystującymi metody takie jak radiofrekwencja, jest zastosowanie objętościowego podgrzewania w trzech wymiarach, co pozwala na oddziaływanie na głębsze warstwy skóry.

Specjalny system chłodzenia naskórka zapewnia bezpieczeństwo i komfort zabiegu. Thermage nagrzewa objętościowo skórę właściwą i tkankę podskórną, równocześnie chłodząc i chroniąc naskórek. Termolifting jest mniej bolesny niż w przypadku innych tego typu urządzeń. Zabieg nie wyłącza pacjenta z życia codziennego i z pracy, ponieważ zabieg nie uszkadza naskórka.

Na co działa Thermage?

Zabieg Thermage (nazywany również przez pacjentów termage, termaż) polecany jest dla osób z opadającymi powiekami, zwiotczałą skórą podbródka, policzków, czoła, szyi, dolnej i górnej części twarzy, przedramion, a także brzucha, rąk i nóg.

Zabieg u pacjentów pomiędzy 35 a 65 rokiem życia stosuje się w celu poprawy napięcia jędrności skóry, natomiast u młodszych pacjentów profilaktycznie wykonuje się termolifting Thermage, aby zabezpieczyć ilość kolagenu, traconego z upływem czasu.

Jak przebiega termolifting Thermage

Zabiegi Thermage wykonywane są tylko przez wykwalifikowanych i wyszkolonych w tym zakresie lekarzy specjalistów. Zabieg trwa 30 minut - 2 godzin. Lifting Thermage wywołuje uczucie ciepła. Nie stosuje się znieczulenia. To zabieg na każdą porę roku. Po liftingu Thermage nie trzeba unikać słońca jak po zabiegach laserowych.

Po termoplastyce Thermage można odczuwać mrowienie w skórze a skóra może być lekko obrzęknięta i zaróżowiona. Odczuwalne i widoczne jest napięcie skóry. W większości przypadków wystarczy jeden zabieg, aby osiągnąć zamierzony efekt końcowy. Po zabiegu pacjent może wrócić do wykonywanych wcześniej zajęć.

Termoplastyka – jakie efekty

Efekty zabiegu są widoczne od razu i wraz z upływem czasu stopniowo narastają. Pierwsze wyraźne efekty widać po 4 - 8 tygodniach, dalsza poprawa jest po 3 - 4 miesiącach. Najczęściej skóra młodnieje przez okres do 12 miesięcy.

Po 12 miesiącach uważa się że mechanizm regeneracji skóry został zakończony. Tatuażowy schemat zabiegu (na zdjęciu) pokazuje miejsca i kolejność emitowania impulsów energetycznych.

Zalecenia po zabiegu

Przeciwwskazania

 • cukrzyca,
 • choroby nowotworowe,
 • sterydoterapia,
 • Roacutan lub Izotek w trakcie terapii lub rok od jej zakończenia,
 • trwałe wypełniacze,
 • choroby autoimmunologiczne,
 • opryszczka,
 • rozrusznik serca lub urządzenia defibrylujące.

Cennik

Twarz (bez oczu) 7 000 zł
Twarz + podbródek  7 500 zł
Czoło 3 000 zł
Brzuch 7 000 zł
Uda 7 000 zł
Ramiona 7 000 zł

Podobne zabiegi

Kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Kwas hialuronowy - natychmiastowy lifting, od razu młodszy, naturalny wygląd Naturalna regeneracja i nawilżenie skóry – dzięki zastosowaniu kwasu, który jest naturalnym składnikiem naszego organizmu; Precyzyjny wypełniacz zmarszczek – aplikacja dokładnie w okolicę zmarszczek; Podniesione, odmłodzone policzki – specjalny preparat...

Lipofilling z ADIVIVE - przeszczep komórek tłuszczowych

Innowacyjny Lipotransfer z komórkami macierzystymi - hipoalergiczne modelowanie ciała i twarzy - naturalny efekt wypełnienia na lata Natychmiastowe wymodelowanie ciała i wypełnienie ubytków – przeszczepiane są wartościowe, najmłodsze własne komórki macierzyste z tłuszczu; Naturalny efekt liftingu ciała – eliksir młodości trwale uzupełnia zaniki tkanki tłuszczowej związanej z...

Ulthera - spektakularny, niechirurgiczny lifting twarzy

System Ulthera - rewolucja w odmładzaniu bez skalpela twarzy, szyi, dekoltu Napięta i podniesiona skóra – zabieg zwiększa napięcie skóry, poprawia owal twarzy, modeluje policzki, szyję, linię żuchwy i podbródek; Wyraźnie młodszy wygląd – regeneracja włókien kolagenowych likwiduje nawisy skórne i zwiotczenia, m.in....