Termoplastyka Thermage - zagęszczanie skóry

Nieinwazyjna terapia anty-cellulit - redukcja wiotkości skóry - SOS dla kobiet z wiotkością skóry brzucha po ciąży

Efekty:

Odmłodzenie okolic szybciej starzejących się - zabieg wygładza i napina skórę pomarszczoną i ze zmarszczkami;

Wygładzona, napięta skóra – młodsza twarz, dłonie, przedramiona, brzuch, ręce, nogi;

Redukcja pomarszczonej i obwisłej skóry – zabieg ujędrnia skórę i niweluje obszary luźnej skóry;

Usuwanie cellulitu - Thermage redukuje pogrubienia pod skórą i sprawia, że tkanka staje się równomiernie rozłożona, a skóra gładka;

Stopniowe odmłodzenie skóry – Thermage uruchamia produkcję kolagenu w skórze do 6 miesięcy po zabiegu;

Efekt po jednym zabiegu – zabieg działa długofalowo, nie trzeba go powtarzać.

Wskazania:

 • ujędrnienie skóry (ramiona – „motylki”, brzuch, uda),
 • ujędrnienie brzucha po porodzie,
 • poprawa napięcia skóry - osoby w wieku od 35,
 • profilaktycznie, aby nie utracić kolagenu - osoby po 30. roku życia,
 • odmłodzenie wybranych partii ciała.


Inne wskazania:

zabieg
Zadzwoń po poradę
lub umów sie na konsultację
tel. +48 502 983 933

Szczegóły zabiegu

O zabiegu

Thermage - lifting i modelowanie 3D

Thermage (inaczej termolifting, termoplastyka) to nieinwazyjny zabieg o działaniu silnie regenerującym i liftingującym  skórę oraz redukującym cellulit. Stosowana podczas zabiegu radiofrekwencja, bazuje na podgrzewaniu włókien kolagenowych. Dzięki temu zawarty w skórze kolagen kurczy się, a następnie stopniowo regeneruje się, odnawiając swoją strukturę i powodując zwiększone napięcie skóry.

Thermage jest doskonały nie tylko na twarz. Napina i kształtuje ramiona, uda, pośladki, brzuch a także dłonie – wizytówkę kobiet. Wygładza i napina pomarszczoną, obwisłą skórę, która straciła jędrność. Odmładza ją i ujędrnia.

Termoplatyka Thermage na cellulit

Thermage przy użyciu specjalnych głowic likwiduje cellulit. Dużym atutem technologii Thermage w porównaniu z innymi zabiegami, wykorzystującymi takie metody jak radiofrekwencja, jest stosowanie objętościowego podgrzewania skóry w trzech wymiarach. Thermage oddziałuje również na głębsze warstwy skóry.

Specjalny system chłodzenia dba o komfort zabiegu. Thermage nagrzewa skórę właściwą i tkankę podskórną, równocześnie jednak chłodzi i chroni naskórek przed oparzeniem. Zabieg nie wyłącza pacjenta z aktywności, ponieważ termoplastyka nie uszkadza naskórka.

Na co działa Thermage?

Zabieg Thermage (nazywany przez pacjentów m.in. termage, termaż) polecany jest osobom z opadającymi powiekami, zwiotczałą skórą policzków, podbródka, czoła, szyi, dolnej i górnej części twarzy, przedramion, jak również okolic brzucha, rąk i nóg.

Zabieg u pacjentów od 35 roku życia stosowany jest celem wzmocnienia napięcia jędrności skóry, natomiast u młodszych pacjentów Thermage wykonywany jest profilaktycznie, aby zabezpieczyć kolagen, którego ilość zmniejsza się wraz z wiekiem.

Termolifting Thermage – o zabiegu

Zabiegi Thermage wykonywane są wyłącznie przez wykwalifikowanych i wyszkolonych w tym zakresie lekarzy specjalistów. Zabieg trwa 30 minut - 2 godzin, w zależności od leczonego obszaru. Zabieg termoplastyki wywołuje uczucie ciepła, nie jest potrzebne znieczulenie. Zabieg może być stosowany o każdej porze roku, nie ma konieczności unikania słońca, jak po zabiegach laserowych.

Po zabiegu Thermage można odczuwać mrowienie w skórze. Widoczne jest również napięcie skóry, która może być lekko obrzęknięta i zaróżowiona. W większości przypadków jeden zabieg wystarczy, aby osiągnąć satysfakcjonujący efekt końcowy. Od razu po zabiegu pacjent może wrócić do zwykłej aktywności.

Termoplastyka - efekty

Efekty zabiegu są widoczne od razu, a dodatkowo wraz z upływem czasu stopniowo narastają. Pierwsze wyraźne efekty widać po 4 - 8 tygodniach, dalsza poprawa jakości skóry jest po 3 - 4 miesiącach. Skóra młodnieje przez okres nawet 12 miesięcy od zabiegu.

Po 6 miesiącach mechanizm regeneracji skóry zostaje zakończony. Przykładowy tatuażowy schemat zabiegu (zdjęcie poniżej) określają miejsca i kolejność emitowania impulsów energetycznych.

Zalecenia po zabiegu

Przeciwwskazania

 • cukrzyca,
 • choroby nowotworowe,
 • sterydoterapia,
 • Roacutan lub Izotek w trakcie terapii lub rok od jej zakończenia,
 • trwałe wypełniacze,
 • choroby autoimmunologiczne,
 • opryszczka,
 • rozrusznik serca lub urządzenia defibrylujące,
 • padaczka.

Podobne zabiegi

Kriolipoliza CoolTech - redukcja tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza - bezpieczny sposób na pozbycie się tłuszczu z wybranych miejsc Bezinwazyjna redukcja tkanki tłuszczowej – bezpieczny proces schładzania niszczy komórki tłuszczowe; Zmniejszenie obwodu w wybranych partiach ciała – dzięki miejscowej aplikacji w nagromadzoną miejscowo tkankę tłuszczową; Wyszczuplona sylwetka w naturalny...

Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo

Światowa nowość - opatentowana, bezpieczna liposukcja bez narkozy za pomocą ultradźwięków Jest bezpieczny – ultradźwięki rozbijają wyłącznie tłuszcz i nie naruszają nerwów oraz naczyń krwionośnych; Jest mało inwazyjny – ultradźwięki zamieniają tłuszcz w emulsję, która jest delikatnie usuwana w znieczuleniu miejscowym; Rzeźbi sylwetkę...

RF Infini radiofrekwencja mikroigłowa - remodeling skóry

Ujędrnienie i zagęszczenie skóry - poprawa wiotkiej skóry Bezpieczny i precyzyjny remodeling – w minimalnym stopniu, mniejszym niż analogiczne urządzenia, w sposób kontrolowany uszkadza naskórek; Natychmiastowy efekt - energia dociera do głębokich warstw skóry, powodując jej pogrubienie i regenerację; Zagęszczenie i...