Sebacia - przełomowa terapia leczenia trądziku!

Sebacia to najnowsza terapia, która w skuteczny sposób pomaga w walce z trądzikiem. Zabieg polega na aplikacji mikrocząsteczek złota na powierzchnię skóry, następnie wykonywaniu zabiegu laserowego. Połączenie tych dwóch czynności daje spektakularne efekty.

Efekty:

 • oczyszczenie mieszków łojowych,
 • redukcja wydzielania sebum,
 • złagodzenie zmian trądzikowych.

Wskazania:

 • trądzik łagodny,
 • trądzik umiarkowany.
ZABIEG SEBACIA

ZABIEG SEBACIA

Zadzwoń po poradę
lub umów sie na konsultację
tel. +48 502 983 933

Szczegóły zabiegu

Czas: 60 min.
Znieczulenie: brak
Sugerowana liczba:

3 zabiegi

Specjalista:

Iga Litwińska, Karolina Bartosik, Ewa Kotas, Żaneta Strońska

Miejsce:

Katowice, Bielsko-Biała

Zdolność do pracy:

bezpośrednio po zabiegu

Zalecenia po zabiegu

opalanie
Brak opalania
unikanie sauny
Unikanie sauny
krem z filtrem
Krem z filtrem

O zabiegu:

Sebacia to najnowsza procedura leczenia trądziku, będąca owocem pracy wybitnych naukowców i dermatologów z całego świata m.in. dr R. Rox Andersona – światowego pioniera w dziedzinie dermatologii laserowej. Skuteczność tej metody potwierdzają liczne badania kliniczne przeprowadzone na grupie ponad 500 pacjentów. Innowacyjna terapia Sebacia polega na aplikacji mikrocząsteczek złota które wprowadzane są w głąb skóry, następnie wykonywany jest zabieg laserowy.

DLA KOGO?

Terapia Sebacia polecana jest osobom które bezskutecznie walczą z trądzikiem. Ogromną zaletą zabiegu jest brak skutków ubocznych które mogą towarzyszyć dotychczas stosowanym metodom.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Zabieg SEBACIA składa się z dwóch etapów:

1. 1. Pierwszy etap polega na aplikacji na skórę preparatu zawierającego mikrocząsteczki złota, które pod wpływem masażu przenikają przez pory bezpośrednio do mieszków włosowych i gruczołów łojowych, czyli do miejsca, w którym tworzy się problem trądziku. Następie preparat jest zmywany z zewnętrznej warstwy skóry.

2. Drugi etap polega na zastosowaniu lasera na obszarze zabiegowym. Ciepło dostarczane za pomocą energii lasera dociera do gruczołów łojowych i mieszków włosowych oddziałowując termicznie na gruczoły i pory. Energia lasera dostarczana jest bezpośrednio do struktur skóry odpowiedzialnych za powstawanie trądziku i oddziałuje tylko na gruczoły łojowe oraz mieszki włosowe, nie uszkadzając przy tym otaczających tkanek. Na skutek tego procesu dochodzi do remodelingu gruczołów łojowych a mikrocząsteczki złota niszczą bakterie odpowiedzialne za powstawanie zmian trądzikowych.

ODCZUCIA BÓLOWE

Zarówno aplikacja mikrocząsteczek złota jak i zabieg laserowy są bezbolesne. Zabieg nie wymaga znieczulenia i jest oceniany przez Pacjentów jako komfortowy. Podczas zabiegu laserowego na skórze odczuwalne jest delikatne ciepło.

REKOMENDOWANA ILOŚĆ ZABIEGÓW

Terapia Sebacia składa się z 3 zabiegów, wykonywanych co 7 dni.

CZAS ZABIEGU

Cała procedura zabiegowa trwa ok. 60 min.

OKRES REKONWALESCENCJI

Bezpośrednio po zabiegu na skórze może pojawić się delikatne zaczerwienienie które najczęściej znika po kilku godzinach. Po zabiegu można wrócić do swoich codziennych aktywności. Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Przeciwwskazania:

 • infekcja bakteryjna lub wirusowa,
 • stany zapalne skóry,
 • ciąża i karmienie piersią,
 • zaburzenia układu immunologicznego,
 • izotertinoina (w ciągu ostatnich 6 miesięcy),
 • opalona skóra,
 • zaburzenia gojenia,
 • bielactwo,
 • nowotwory,
 • epilepsja,
 • stosowanie substancji światłouczulających.

Cennik

Seria 3 zabiegów  2 200 zł

Podobne zabiegi

Peeling węglowy - Hollywood Peel

Peeling węglowy to nieinwazyjny i bezbolesny zabieg, który w spektakularny sposób rozświetla skórę. Daje efekt glow, który pokochały gwiazdy czerwonego dywanu - stąd jego nazwa Hollywood Peel. To idealny zabieg, aby dodać skórze młodzieńczego blasku przed ważnym wyjściem. Co więcej, zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji. zwężenie rozszerzonych porów, usunięcie zaskórników otwartych i zamkniętych, krostek, grudek, oczyszczenie powierzchni skóry i zatkanych porów, zmniejszenie produkcji sebum, zmniejszenie zaczerwienień towarzyszących stanom zapalnym...