Lampa LED Smartlux - bezbolesny zabieg na porost włosów

Lampa LED Smartlux - lecznicze światło na porost włosów - regeneracja skóry głowy

Efekty:

Stymulacja porostu włosów – dzięki poprawieniu ukrwienia skóry głowy;

Rewitalizacja skóry głowy – komórki aktywowane do pracy za pomocą światła, zaczynają intensywniej pracować;

Wzmocnienie cebulek – lepsze odżywienie i ukrwienie komórek, co wzmacniaj włosy;

Przyjemny, nieinwazyjny zabieg – rozluźniające światło lampy sprzyja odpoczynkowi.

Wskazania:

  • łysienie plackowate,
  • łysienie androgenowe u mężczyzn,
  • łysienie androgenowe u kobiet,
  • łysienie pourazowe,
  • intensywne wypadanie włosów.


Inne wskazania:
 

zabieg Lampa LED Smartlux - stymuluje porost włosów
Zadzwoń po poradę
lub umów sie na konsultację
tel. +48 502 983 933

Szczegóły zabiegu

O zabiegu

Lampa LED Smartlux na porost włosów

Ta unikalna metoda o działaniu terapeutycznym posiada zastosowanie w leczeniu chorób skóry i w medycynie estetycznej. Światło LED poprawia jędrność skóry, przyspiesza regenerację naskórka i stymuluje cebulki włosów do regeneracji i wzrostu.

Lampa Smartlux jest wyposażona w głowice zabiegowe o szerokim spektrum działania, które zapewniają niezwykłą skuteczność zabiegów. Głowice zabiegowe, zbudowane są z diod LED, które dają intensywne, bardzo jasne światło o właściwościach przeciwzapalnych, przeciwobrzękowych i regeneracyjnych. Proces leczenia jest całkowicie bezbolesny, wygodny, a przede wszystkim skuteczny.

Lampa LED Smartlux – jak działa

Lampa LED Smartlux stymuluje naświetlane komórki, które zaczynają być bardziej aktywne i produkować większe ilości enzymów. Taka fototerapia uaktywnia światłoczuły receptor w komórkach, którzy generuje energię. W ten sposób dochodzi do odżywienia i regeneracji komórek m.in. na głowie. Cebulki włosów stopniowo wzmacniają się i następuje porost włosów.

Ilość diod LED w każdej głowicy lampy LED Smartlux, dostosowana jest precyzyjnie do specyfiki zabiegu: od 1000 szt. dla światła zielonego do 2400 szt. w głowicy ze światłem czerwonym.

LED Smartlux – o zabiegu na porost włosów

Zabieg z zastosowaniem lamp LED Smartlux jest bardzo przyjemny i relaksujący. Na pacjenta oddziałuje światło, które uśmierza ból, działa przeciwzapalnie i rewitalizuje skórę. Istnieje niewiele przeciwwskazań dla leczenia światłem LED. Zabiegi można wykonywać o każdej porze roku.

Zabieg pozwala obejmować duże obszary skóry i można go stosować razem z innymi technikami. Efekty na skórze głowy widać już po ok. 1,5 miesiąca. Zależne są od kondycji skóry i włosów oraz trybu życia. Od razu po zabiegu pacjent wraca do aktywnego trybu życia.

Przeciwwskazania

  • rozrusznik serca,
  • ciąża,
  • choroby autoimmunologiczne skóry,
  • leki zwiększające wrażliwość na światło,
  • padaczka.

Cennik

Podobne zabiegi

Regenera Activa - mezoterapia skóry głowy komórkami macierzystymi

Regenera Activa to innowacyjny zabieg polegający na ostrzykiwaniu skóry głowy zawiesiną zawierającą komórki macierzyste, czynniki wzrostu i komórki progenitorowe o niezwykle silnych właściwościach regeneracyjnych. Efektem zabiegu jest pobudzenie wzrostu włosów, zagęszczenie oraz zahamowanie ich wypadania. pobudzenie procesu wzrostu nowych włosów, zagęszczenie włosów, zahamowanie wypadania, pobudzenie procesów regeneracyjnych.

Osocze bogatopłytkowe Regeneris na łysienie

Osocze bogatopłytkowe Regeneris - hipoalergiczne zagęszczenie i porost włosów - naturalny sposób na wypadanie włosów Porost włosów lub ich zagęszczenie – komórki i czynniki wzrostu stymulują komórki skóry głowy do odnowy; Prawidłowo odżywiona skóra głowy – żywe komórki osocza zasilają skórę...

Przeszczep włosów SAFER (S.A.F.E.R.)

Zabieg transplantacji włosów metodą SAFER to efekt wieloletnich badań nad udoskonaleniem dostępnych metod przeszczepiania włosów. Charakteryzuje go wysoka skuteczność, precyzja, brak blizny pozabiegowej oraz krótki okres rekonwalescencji. To najnowocześniejsza i najbardziej skuteczna metoda przeszczepiania włosów, spełniająca oczekiwania najbardziej wymagających Pacjentów. zagęszczenie włosów, uzupełnienie braków włosów na zakolach, czubku głowy, obniżenie przedniej linii włosów, zagęszczanie brody.