Lampa LED Smartlux - bezbolesny zabieg na porost włosów

Lampa LED Smartlux - lecznicze światło na porost włosów - regeneracja skóry głowy

Efekty:

Stymulacja porostu włosów – dzięki poprawieniu ukrwienia skóry głowy;

Rewitalizacja skóry głowy – komórki aktywowane do pracy za pomocą światła, zaczynają intensywniej pracować;

Wzmocnienie cebulek – lepsze odżywienie i ukrwienie komórek, co wzmacniaj włosy;

Przyjemny, nieinwazyjny zabieg – rozluźniające światło lampy sprzyja odpoczynkowi.

Wskazania:

  • łysienie plackowate,
  • łysienie androgenowe u mężczyzn,
  • łysienie androgenowe u kobiet,
  • łysienie pourazowe,
  • intensywne wypadanie włosów.


Inne wskazania:
 

zabieg Lampa LED Smartlux - stymuluje porost włosów

Lampa LED Smartlux - stymuluje porost włosów

Zadzwoń po poradę
lub umów sie na konsultację
tel. +48 502 983 933

Szczegóły zabiegu

Zalecenia po zabiegu

O zabiegu:

Lampa LED Smartlux na porost włosów

Ta unikalna metoda o działaniu terapeutycznym posiada zastosowanie w leczeniu chorób skóry i w medycynie estetycznej. Światło LED poprawia jędrność skóry, przyspiesza regenerację naskórka i stymuluje cebulki włosów do regeneracji i wzrostu.

Lampa Smartlux jest wyposażona w głowice zabiegowe o szerokim spektrum działania, które zapewniają niezwykłą skuteczność zabiegów. Głowice zabiegowe, zbudowane są z diod LED, które dają intensywne, bardzo jasne światło o właściwościach przeciwzapalnych, przeciwobrzękowych i regeneracyjnych. Proces leczenia jest całkowicie bezbolesny, wygodny, a przede wszystkim skuteczny.

Lampa LED Smartlux – jak działa

Lampa LED Smartlux stymuluje naświetlane komórki, które zaczynają być bardziej aktywne i produkować większe ilości enzymów. Taka fototerapia uaktywnia światłoczuły receptor w komórkach, którzy generuje energię. W ten sposób dochodzi do odżywienia i regeneracji komórek m.in. na głowie. Cebulki włosów stopniowo wzmacniają się i następuje porost włosów.

Ilość diod LED w każdej głowicy lampy LED Smartlux, dostosowana jest precyzyjnie do specyfiki zabiegu: od 1000 szt. dla światła zielonego do 2400 szt. w głowicy ze światłem czerwonym.

LED Smartlux – o zabiegu na porost włosów

Zabieg z zastosowaniem lamp LED Smartlux jest bardzo przyjemny i relaksujący. Na pacjenta oddziałuje światło, które uśmierza ból, działa przeciwzapalnie i rewitalizuje skórę. Istnieje niewiele przeciwwskazań dla leczenia światłem LED. Zabiegi można wykonywać o każdej porze roku.

Zabieg pozwala obejmować duże obszary skóry i można go stosować razem z innymi technikami. Efekty na skórze głowy widać już po ok. 1,5 miesiąca. Zależne są od kondycji skóry i włosów oraz trybu życia. Od razu po zabiegu pacjent wraca do aktywnego trybu życia.

Przeciwwskazania:

  • rozrusznik serca,
  • ciąża,
  • choroby autoimmunologiczne skóry,
  • leki zwiększające wrażliwość na światło,
  • padaczka.

Cennik

20 minut 60 zł

Podobne zabiegi

Regenera Activa - mezoterapia skóry głowy komórkami macierzystymi

Regenera Activa to innowacyjny zabieg polegający na ostrzykiwaniu skóry głowy zawiesiną zawierającą komórki macierzyste, czynniki wzrostu i komórki progenitorowe o niezwykle silnych właściwościach regeneracyjnych. Efektem zabiegu jest pobudzenie wzrostu włosów, zagęszczenie oraz zahamowanie ich wypadania. pobudzenie procesu wzrostu nowych włosów, zagęszczenie włosów, zahamowanie wypadania, pobudzenie procesów regeneracyjnych.

Osocze bogatopłytkowe Regeneris na łysienie

Osocze bogatopłytkowe Regeneris - hipoalergiczne zagęszczenie i porost włosów - naturalny sposób na wypadanie włosów Porost włosów lub ich zagęszczenie – komórki i czynniki wzrostu stymulują komórki skóry głowy do odnowy; Prawidłowo odżywiona skóra głowy – żywe komórki osocza zasilają skórę w witalne składniki, które wzmacniają...

S.A.F.E.R. (SAFER) - małoinwazyjny przeszczep włosów

S.A.F.E.R. (SAFER) - bezpieczny zabieg bez ryzyka blizn - przeszczep pojedynczych mieszków włosowych Brak blizn – nowoczesna metoda mikronacięć, zamiast inwazyjnego przeszczepu paska skóry; Niska inwazyjność – zabieg w znieczuleniu miejscowym; Szybka rekonwalescencja – pacjent następnego dnia wraca do aktywności; Duża skuteczność przeszczepu –...