prolon_5_-_dniowy_program_zywieniowy_oparty_na_badaniach_klinicznych_ktory_poprawia_stan_zdrowia_i_spowalnia_procesy_starzenia.
Maj 07, 2018

PROLON 5 - dniowy program żywieniowy oparty na badaniach klinicznych który poprawia stan zdrowia i spowalnia procesy starzenia.

ProLon to 5-dniowy program żywieniowy all-inclusive spożywany okresowo w celu poprawy stanu zdrowia i spowolniania procesów starzenia o potwierdzonej skuteczności w badaniach klinicznych.

Program oparty jest na pokarmie roślinnym, charakteryzuje się niską kalorycznością, niską zawartością białka i węglowodanów. ProLon składa się z naukowo opracowanych pożywnych zup, batonów, snaków, herbat, napoi oraz suplementów. Wszystkie elementy znajdują się w jednym zbiorczym opakowaniu które zawiera 5 pudełeczek – każde na 1 dzień diety. Program zawiera 1150 kalorii w 1 dniu oraz 800 kalorii w 2-5 dniu.

Nieprawidłowe nawyki żywieniowe aktywizują proces starzenia. Hormony które informują orgaznim, że spożyto znaczące ilości węglowodanów i białek i mogą aktywować geny przyśpieszające procesy starzenia blokując odnowę komórkową i procesy regeneracji.

PROLON to kombinacja składników spożywczych które mają zdolność do wprowadzania zmian w funkcjonowaniu organizmu tak aby przeszedł w tryb regeneracji i odmłodzenia. Efektem tego jest niezliczona ilość korzystnych skutków zdrowotnych m.in. redukcja masy ciała i tłuszczu brzusznego, zachowanie prawidłowego poziomu glukozy, cholesterolu, trójglicerydów, białka C-reaktywnego, komórek macierzystych, IGF-1, ciśnienia krwi oraz spowolnienia procesów starzenia.

W badaniach przedklinicznych i klinicznych przeprowadzonych na Uniwersytecie w Południowej Kalifornii w Instytucie Długowieczności oraz Instytucie Leczenia Cukrzycy i Otyłości, udowodniono że PROLON wspiera organizm w :

  • usuwaniu uszkodzonych komórek i tkanek,
  • wejściu w tryb ochrony i odporności na stres,
  • wzmacnianiu procesu autoregeneracji poprzez odnowę i regenerację komórkową.

W badaniach klinicznych udowodniono ze ProLon:

  • redukuje zawartość tkanki tłuszczowej,
  • redukuje masę ciała (60% utraconej masy utrzymuje się po 3 miesiącach mimo stosowania normalnej diety),
  • ochrania masę mięśniową,
  • utrzymuje na prawidłowym poziomie: poziom glukozy na czczo, cholesterolu i trójglicerydów, CRP, komórek macierzystych, insulinoodpornego czynnika wzrostu (IGF-1).

Cena zestawu obejmującego 5 - dniowy program żywieniowy ProLon to 1 200 zł

 

See also

Kwiecień 19, 2017

Dr Krystyna Lubelska w prestiżowym gronie ekspertów zabiegu Ulthera!

Dr Krsytyna Lubelska została wyróżniona w prestiżowym gronie ekspetrów zabiegu Ulthera - do...
FIND OUT MORE
Czerwiec 04, 2020

Przeszczep włosów - odpowiadamy na wasze pytania! | Q&A

Przeszczep włosów to zabieg, który wzbudza duże zainteresowanie wśród naszych Pacjentów, nic...
FIND OUT MORE
Czerwiec 15, 2018

Nowy wymiar mezoterapii - relacja z zabiegu Vital Injector!

Na Olivkablog znajdziecie obszerną relację z zabiegu mezoterapii próżniowej Vital Injector. Autorka bloga opisuje...
FIND OUT MORE

See also

back