Pokonaj problem nietrzymania moczu w 3 tygodnie!

Listopad 06, 2019
pokonaj_problem_nietrzymania_moczu_w_3_tygodnie

Fotel Emsella to nowe podejście do zdrowia intymnego! Zapewnia szybki, bezinwazyjny i bezpieczny trening mięśni dna miednicy. Nie wymaga rekonwalescencji - to rewolucja w leczeniu nietrzymania moczu!

 

Mity doczyczące nietrzymania moczu

Wokół problemu nietrzymania moczu narosło wiele mitów np. nietrzymanie moczu dotyczy tylko starszych kobiet lub jedynym sposobem walki są inwazyjne metody leczenia.

Tymczasem osłabione mięśnie dna miednicy utrudniają życie wielu kobietom, zwłaszcza tym po porodzie i tym, które aktywnie uprawiają sport, bez względu na ich wiek. Według badań co czwarta kobieta między 30. a 59. rokiem życia doświadczyła problemów wynikających z nietrzymania moczu. Szacuje się, że na świecie temat dotyczy aż ok. 40% kobiet! Mimo to większość z nich niechętnie zgłasza swój kłopot lekarzowi, a w efekcie narastającego problemu rezygnuje z aktywnego życia.

 

Przełam temat TABU!

Mięśnie dna miednicy mają ogromne znaczenie dla komfortu naszego życia. Odpowiadają za prawidłowe położenie narządów miednicy mniejszej oraz działanie układu moczowego, pokarmowego i płciowego. Z upływem lat mięśnie dna miednicy tracą elastyczność, przez co problem nietrzymania moczu dotyka zwłaszcza kobiety dojrzałe, jednak sporą grupę pacjentek stanowią także młode matki. W trakcie ciąży mięśnie dna miednicy rozciągają się, a dodatkowe obciążenie stanowi poród naturalny. Brak intensywnego treningu mięśni w trakcie ciąży i po porodzie sprawia, że pojawia się problem wysiłkowego nietrzymania moczu.

 

EMSELLA - silne mięśnie miednicy w 3 tygodnie

Nowe technologie pozwalają pozbyć się problemu bezinwazyjnie i bez konieczności zdejmowania odzieży. Takim rozwiązaniem jest krzesło BTL EMSELLA, które wykonuje za nas intensywny trening mięśni dna miednicy i przywraca ich prawidłową pracę. Fotel BTL Emsella emituje fale elektromagnetyczne, które wywołują skurcze mięśni Kegla. Wystarczy kilka sesji terapeutycznych, by wzmocnić mięśnie oraz przywrócić kobiecie kontrolę nad ich pracą. Nie trzeba zdejmować odzieży, wystarczy usiąść na krześle, przez dokładnie 28 minut stymuluje ono mięśnie dna miednicy do intensywnej pracy.

Zaraz po zabiegu pacjentka może wrócić do normalnej aktywności, a pierwsze efekty odczuje już po 2–3 wizytach. Pełna seria 6 zabiegów i znacząco wyeliminuje problem nietrzymania moczu, a wzorzec motoryczny, wypracowany zaledwie w 3 tygodnie sprawi, że będzie w stanie samodzielnie ćwiczyć mięśnie dna miednicy dla utrzymania efektu kuracji.

 

Tylko do 10 grudnia promocyjna cena 1 zabiegu 250 zł!

Pakiet 6 zabiegów 2 500 zł
Pakiet 4 zabiegów 2 000 zł
Cena jednego zabiegu 600 zł
back