fotona_6d_-_lifting_bez_skalpela_ktory_przynosi_dlugofalowe_efekty
Listopad 06, 2019

Fotona 6D - lifting bez skalpela, który przynosi długofalowe efekty

Wielu z nas marzy o odmłodzeniu skóry, bez wykorzystania inwazyjnych metod, po których wymagany jest długo okres rekonwalescencji. Właśnie dlatego w Klinice Medycyny Estetycznej Skin Laser Lubelscy proponujemy skuteczny i niechirurgiczny lifting, którego spektakularne efekty widoczne są już po 1-2 zabiegach! Na czym polega ta autorska procedura? Dlaczego wyróżnia się na tle innych i gwarantuje tak dużą skuteczność?

 

Lifting bez skalpela, czyli Fotona 6D

Fotona 6D to zabieg składający się łącznie z sześciu etapów, dzięki którym osiągamy wspaniałe rezultaty. Przede wszystkim, zagęszczamy skórę i pobudzamy procesy regeneracyjne. Rusza odbudowa kolagenu, zmarszczki zostają zniwelowanie, a opadające powieki uniesione. Znacząco poprawia się napięcie skóry i owal twarzy. Wypełniają się również bruzdy nosowo-wargowe, a skóra zyskuje nowy blask i wyrównuje się jej koloryt. Kondycja skóry staje się bez porównania lepsza, dzięki czemu wyglądamy świeżo i o wiele młodziej. Taki lifting twarzy bez skalpela wskazany jest szczególnie dla osób, które martwi utrata elastyczności i jędrności, zmarszczki, czy pojawiająca się w wiekiem wiotkość skóry.

 

Co wyróżnia laserowy lifting twarzy Fotona 6D?

Przede wszystkim efekty - naturalne, bez przerysowania. Skóra zaczyna pracować, bo zabieg stymuluje komórki skóry do regeneracji, tworzą się nowe włókna kolagenu. Skóra odzyskuje swoje naturalne piękno, bo zostaje uruchomiony szereg procesów naprawczych i regeneracyjnych, które nie tylko pozwalają nam wyglądać znakomicie „tu i teraz“, ale również procentują w przyszłości. Co bardzo ważne: zabieg jest bezbolesny, a pacjent nie potrzebuje po nim rekonwalescencji. Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do pracy lub innych, codziennych zajęć, ciesząc się efektem, który, w zależności od wieku, będzie widoczny nawet po pierwszym zabiegu. Dla skóry dojrzałej rekomendujemy dwa zabiegi, wykonane w odstępie od 3 do 6 miesięcy.

 

Na czym polega hybrydowy lifting twarzy Fotona 6D?

Zabieg wykonujemy na wewnętrznych partiach skóry oraz wewnątrz jamy ustnej. Pozwala to na odbudowę włókien kolagenowych na całej grubości skóry, a ociągnięty efekt ujędrnienia jest trwały.

Całość zabiegu trwa od 90 do 120 minut. Łącznie to sześć etapów, z których każdy skupia się na innym problemie:

  1. ENDOLIFTING® - w sposób kontrolowany podgrzewamy tkanki, pobudzając kurczenie się włókien kolagenu. Ten etap odpowiada za wypełnienie bruzd, efekty są widoczne niemal od razu. Zabieg wykonywany jest wewnątrz jamy ustnej.
  2. FRAC3® - zabieg wykonujemy na zewnętrznej partii skóry. Za pomocą lasera bardzo intensywnie stymulujemy komórki skóry do produkcji nowych włókien kolagenu. Efekt napięcia skóry jest trwały, bo docieramy do najgłębszych warstw, bez jej uszkodzenia.
  3. PIANO® - na tym etapie dochodzi do głębokiego termoliftingu. Widocznie poprawia się jakość i kondycja skóry.
  4. Eliminacja zmarszczek - energia zostaje zdeponowana na zmarszczki, które zostają wypełnione „od środka“. Efekt jest spektakularny!
  5. Regeneracja ust - zabieg na wewnętrznej i zewnętrznej czerwieni wargowej pozwala zregenerować usta i wygładzić pionowe zmarszczki.
  6. Napięcie skóry - ostatni etap skupia się na poprawie napięcia i elastyczności skóry.

Zabieg jest praktycznie bezbolesny i nie wymaga znieczulenia, pacjenci oceniają go jako komfortowy.

 

Autorska procedura, dostępna tylko w Skin Laser Lubelscy

Niechirurgiczny lifting Fotona 6D to autorska procedura, opracowana przy współpracy z dr Gabrielą Mercik z Londynu. Połączono tu dwa lasery: Nd:YAG oraz Er:YAG, które działają w systemie Fotona Dynamis SP. To jedyna tak skuteczna procedura zabiegowa, która nie tylko pozwala cieszyć się szybkim efektami, ale również utrzymać je przez długi czas, w całkowicie naturalny sposób, bez użycia wypełniaczy. Na terenie Polski, zabieg jest dostępny wyłącznie w Skin Laser Lubelscy (Katowice, Bielsko-Biała), a w Londynie w gabinecie dr Mercik.

 

Dlaczego lifting Fotona 6D, a nie 4D?

Lifting 4D składa się z zaledwie czterech etapów, a więc jest o wiele mniej precyzyjny od sześcioetapowego zabiegu 6D. Fotona 6D skupia się również na okolicach wokół oczu oraz ust, co znacząco poprawia wygląd skóry, napina ją i daje wspaniałe, długofalowe efekty. Bardzo ważny jest pierwszy etap, czyli precyzyjny endiolifting wykonywany od wewnętrznej strony jamy ustnej, który zapewnię o wiele skuteczniejsze działanie niż w przypadku zabiegu 4D.

 

Po zabiegu

Jak wspominaliśmy, zabieg jest bezinwazyjny i nie wymaga późniejszej rekonwalescencji. Istnieje jednak kilka przeciwwskazań po liftingu: pacjenci powinni unikać opalania i używać kremów z filtrem. Przez jakiś czas należy wstrzymać się z chodzeniem na basen, saunę i zajęcia fitness. Zaleca się również stosowanie kremów przyspieszających gojenie.

Dla pacjentów z cienką skórą, zmarszczkami, borykającymi się ze wiotczeniem skóry i opadającą powieką, zabieg Fotona 6D jest idealnym rozwiązaniem. Warto oddać się w ręce najlepszych specjalistów i pozwolić swojej skórze znów wyglądać promiennie, młodo i zdrowo. A wszystko bez skalpela, wypełniaczy i uszkodzeń!

 

Więcej informacji o zabiegu kliknij tutaj.

powrót