Wznowienie działalności!

Kwiecień 29, 2020
wznowienie_dzialalnosci

Drodzy Pacjenci, z ogromną przyjemnością informujemy, że od bieżącego tygodni tj. od 27 kwietnia wznowiliśmy wykonywanie zabiegów oraz konsultacji dermatologicznych.

 

W trosce o bezpieczeństwo Pacjentów oraz naszego personelu, wprowadziliśmy dodatkowe procedury, które zapewne pozostaną z nami na długo:

  1. Każda wizyta oprócz przypomnienia SMS jest telefonicznie potwierdzana przez recepcję naszej Kliniki.
  2. Podczas potwierdzania wizyt odbywa się wywiad, podczas którego Pacjent jest pytany o stan zdrowia, ewentualny kontakt z osobą zakażoną lub podejrzaną o zakażenie wirusem COVID-19.
  3. Po przyjściu do kliniki, Pacjent jest kierowany do mycia i dezynfekcji rąk, następnie otrzymuje jednorazowe rękawiczki i maseczkę ochronną.
  4. Przed wizytą, każdy Pacjent wypełnia oświadczenie, w którym wyraża zgodę na poddanie się zabiegom/konsultacjom medycznym w czasie epidemii oraz wypełnia informacje dotyczące stanu zdrowia i ewentualnego kontaktu z osobą zakażoną lub podejrzaną o zakażenie wirusem COVID-19. 
  5. Przed wizytą, każdy Pacjent ma wykonany pomiar temperatury ciała bezdotykowym termometrem.
  6. Nasz personel pracuje w jednorazowych fartuchach, maseczkach i przyłbicach.
  7. Regularnie dezynfekujemy klamki, terminale płatnicze, blaty, fotele, podłogi i urządzenia. Nasze gabinety wyposażone są w certyfikowane lampy do dezynfekcji powietrza, które niszczą wirusy i bakterie. 

 

Prosimy o punktualne zgłaszanie się na umówione zabiegi/konsultacje bez osób towarzyszących (osobom poniżej 18 roku życia może towarzyszyć rodzic lub opiekun prawny)

Jednocześnie informujemy, że konsultacje on-line są w dalszym ciągu możliwe!

 

Jesteśmy do dyspozycji:

powrót