Relacja z zabiegu mezoterapii próżniowej Vital Injector!

Na Olivkablog znajdziecie obszerną relację z zabiegu mezoterapii próżniowej Vital Injector. Autorka bloga opisuje swoje wrażenia po zabiegu wykonanym w naszej klinice. Jeżeli jesteście ciekawi czy zabieg jest bolesny oraz jakie daje efekty nie możecie przegapić tego wpisu.

Mezoterapia próżniowa Vital Injector to zabieg uwielbiany przez Pacjentów. Dlaczego?

Jedną z jego największych zalet jest bezbolesność oraz brak okresu rekonwalescencji. Zabieg można wykonać w tzw.  „przerwie na lunch” a bezpośrednio po nim można wrócić do swoich codziennych aktywności bez widocznych śladów na skórze.

Dzięki systemowi Vital Injector zabieg jest bardziej precyzyjny niż tradycyjna mezoterapia igłowa. Na urządzeniu ustawia się głębokość oraz dawkę preparatu która jest podawana w głąb skóry. System vacuum unosi skórę, odciąga od naczyń i nerwów co zapewnia bezbolesność i brak siniaków po zabiegu.

W okresie letnim mezoterapia koktajlem z witaminami i kwasem hialuronowym może być zbawienna dla skóry! W naszych klinikach dbamy o to, aby do zabiegów wykorzystywane były najlepsze preparaty renomowanych producentów o skuteczności potwierdzonej w badaniach. Dzięki temu świadczymy usługi na najwyższym poziomie, aby każdy nasz pacjent był zadowolony!

Do końca czerwca mezoterapia Vital Injector objęta jest 20% rabatem! Więcej informacji o zabiegu (kliknij tutaj).

relacja_z_zabiegu_mezoterapii_prozniowej_vital_injector