Komórki macierzyste - regeneracja skóry

Własne komórki macierzyste - najskuteczniejsza, naturalna metoda na regenerację i odmłodzenie skóry

Efekty:

Intensywna regeneracja i odmłodzenie – w miejscu aplikacji komórek macierzystych następuje silns regeneracja i wygładzenie zmarszczek;

Jednorazowy zabieg – dzięki dużej skuteczności, komórki macierzyste podawane są tylko raz, a efekt narasta przez rok;

Hipoalergiczny preparat – do skóry aplikowane są własne komórki, które świetnie adaptują się w nowym miejscu, bez ryzyka powikłań i alergii. 

Wskazania:

 • zapadnięte skronie, czoło, 
 • zmarszczki na twarzy,
 • zmarszczki palacza,
 • zmarszczki wokół ust i oczu,
 • opadające powieki, 
 • regeneracja dłoni, dekoltu;
 • różne defekty na skórze (blizny, przebarwienia).

 

Inne wskazania:

Działanie zabiegu z komórkami macierzystymi

Działanie zabiegu z komórkami macierzystymi

zabieg
Zadzwoń po poradę
lub umów sie na konsultację
tel. +48 502 983 933

Szczegóły zabiegu

Zalecenia po zabiegu

O zabiegu:

Komórki macierzyste – naturalny lifting

Komórki macierzyste to niezwykłe odkrycie ostatnich lat. Medycyna estetyczna wykorzystuje komórki macierzyste do terapii odmładzających, wypełniania zmarszczek (tzw. lipofilling) oraz do leczenia łysienia. Komórki macierzyste stosowane są również z powodzeniem w wielu dziedzinach medycyny – w leczeniu stawów, uszkodzeń rdzenia kręgowego czy chorób neurologicznych.

Odmłodzenie i lifting komórkami macierzystymi to jedna z najnowocześniejszych i obecnie najskuteczniejszych metod, odwracających procesy starzenia. Komórki macierzyste wygładzają zmarszczki i podnoszą opadające policzki. Zabieg z komórkami macierzystymi sprawia, że znikają przebarwienia i rozszerzone pory. Komórki macierzyste powodują, że pacjent wygląda dużo bardziej promiennie i nawet o kilkanaście lat młodziej.

Komórki macierzyste - lifting twarzy i nie tylko

Komórki macierzyste to niewyspecjalizowane komórki, które w zależności od potrzeby organizmu mają zdolność przekształcania się we wszystkie rodzaje ludzkich komórek. W uniwersalny sposób odpowiadają na potrzeby organizmu, dostosowując się do nowego miejsca i funkcji.

Komórki macierzyste mają również niezwykłą zdolność podążania w kierunku słabszej tkanki lub narządu dotkniętego procesem chorobowym. Doskonale rozpoznają na miejscu problem i regenerują uszkodzenie. Efekt działania komórek macierzystych jest przy tym całkowicie naturalny.

Komórki macierzyste – lifting na lata

Komórki macierzyste bardzo elastycznie reagują na środowisko, w którym się znajdują i mogą różnicować się w komórki tkanki, do której zostały podane. Niemal nieograniczona zdolność podziału komórek macierzystych sprawia, że pula zaaplikowanych podczas zabiegu komórek jest przez długi czas odnawiana, co z kolei przedłuża czas działania tych komórek nawet na lata.

Komórki macierzyste można podać w celu odmłodzenia na twarz, szyję, dekolt i dłonie. Zabieg regeneruje również słabe włosy. Poprawa wyglądu następuje stopniowo poprzez uruchomienie procesów regeneracyjnych. Zabieg nie uszkadza skóry ani tkanki podskórnej. Działanie komórek macierzystych jest z tygodnia na tydzień coraz bardziej widoczne i narasta stopniowo nawet przez rok od zabiegu.

Komórki macierzyste – o zabiegu liftingu

Komórki macierzyste pozyskiwane są z własnego organizmu. Podawane są dokładnie w miejscu, gdzie chcemy uzyskać efekt liftingu i regeneracji. Lifting komórkami macierzystymi to zabieg wykonywany jednorazowo. Polega na pobraniu od pacjenta specjalnym systemem komórek tłuszczowych, najbardziej wartościowych w komórki macierzyste.

Z pobranego materiału, za pomocą nowoczesnego urządzenia Adivive, wyizolowane zostają najmocniejsze komórki macierzyste. Następnie komórki macierzyste najlepszej jakości są wstrzykiwane w miejsca wymagające leczenia. Ich zadanie to pobudzenie skóry do regeneracji. Komórki macierzyste stymulują również odbudowę naczyń krwionośnych, odżywiają i dotleniają komórki skóry, dzięki czemu hamują proces starzenia.

Komórki macierzyste to nie osocze bogatopłytkowe

Komórki macierzyste podawane w celu odmłodzenia to inny zabieg niż popularna terapia osoczem bogatopłytkowym na bazie własnej krwi, którą również z powodzeniem stosuje się w regeneracji skóry.

Podczas, gdy osocze bogatopłytkowe przyspiesza regenerację i naprawę komórek, komórki macierzyste mogą pochwalić się jeszcze większym potencjałem – odpowiadają za rekonstrukcję tkanek, czyli wytworzenie nowych komórek w miejscu, do którego zostają zaaplikowane.

Komórki macierzyste – jak działają

Komórki macierzyste działają intensywniej niż osocze bogatopłytkowe, ponieważ wymieniają komórki na nowe oraz silnie stymulują ukrwienie skóry. Komórki macierzyste odmładzają kompleksowo, odbudowując tkankę podskórną i poprawiając jakość skóry.

W naturalny sposób odbudowują również policzki, czoło i skronie. Komórki macierzyste podnoszą je i wypełniają nadając twarzy bardziej młodzieńczy wygląd.

Konsultacja dotycząca zabiegu z wykorzystaniem komórek macierzystych jest bezpłatna.

Przeciwwskazania:

 • nieprawidłowe czynniki krzepnięcia krwi, 
 • przyjmowanie leków rozrzedzających krew (np. aspiryna), 
 • zakrzepica w wywiadzie,
 • infekcje skóry.

Cennik

Twarz 3 000 zł
Szyja 3 000 zł
Dekolt 3 000 zł
Twarz + szyja 5 400 zł
Twarz + szyja + dekolt 8 000 zł
Grzbiety dłoni 3 000 zł
Głowa (zagęszczanie włosów) 3 000 zł
Regenera Activa (leczenie łysienia) 6 000 zł
 

Podobne zabiegi

Mezoterapia igłowa twarzy

Mezoterapia igłowa ? skuteczna rewitalizacja skóry - odmłodzenie wyglądu Rewitalizacja skóry – pogrubiona skóra dzięki odbudowie włókien kolagenowych i elastyny; Rozjaśniona skóra bez zmarszczek – dzięki intensywnemu odżywieniu skóra promienieje;  Lepszy metabolizm komórek i mikrokrążenie –...

Mezoterapia próżniowa Vital Injector – bezbolesna rewitalizacja skóry

Mezoterapia próżniowa Vital Injector ? efekt odmłodzenia bez śladów zabiegu Zdecydowanie młodsza i rozjaśniona skóra – jeszcze wyższa skuteczność zabiegu niż tradycyjnej mezoterapii igłowej; Bezbolesna mezoterapia – dzięki zastosowaniu próżniowego zaciągania naskórka; Brak efektów ubocznych – brak grudek i...

Osocze bogatopłytkowe

Naturalny preparat liftingujący ? regeneracja skóry Wygładzone zmarszczki – hipoalergiczne osocze wypełnia bruzdy i likwiduje zmarszczki; Gładsza, bardziej elastyczna skóra – komórki i czynniki wzrostu stymulują komórki skóry do odnowy; Prawidłowo odżywiona skóra – żywe komórki...