GentleMax (Gentle Max) - bezbolesna depilacja laserowa

Laser do depilacji o najwyższej skuteczności! Szybki i bezbolesny zabieg.

Efekty:

Skuteczna depilacja laserowa – GentleMax najwyżej w światowych rankingach skuteczności;

Najszybsze laserowe usuwanie owłosienia – laser do depilacji Gentle Max usuwa zbędne owłosienie np. z nóg w 15 minut (inne lasery 2, 3 godziny);

Bezbolesne depilacja laserowa - laser do depilacji chłodzi skórę, likwidując pieczenie;

Laser do depilacji nawet skóry ciemnej – GentleMax doskonale radzi sobie nawet z ciemną karnacją;

Usuwanie owłosienia z każdego obszaru - laserowa depilacja bikini, depilacja miejsc intymnych, depilacja brazylijska, depilacja twarzy, depilacja wąsika, czy depilacja nóg.

Wskazania:

 • trwałe usuwanie  zbędnego owłosienia.


Inne wskazania:

zabieg zabieg1524715032
Zadzwoń po poradę
lub umów sie na konsultację
tel. +48 502 983 933

Szczegóły zabiegu

Zalecenia po zabiegu

O zabiegu:

Depilacja laserowa GentleMax – wydepilowane nogi w kwadrans

Laser do depilacji i fototerapii GentleMax (Gentle Max) to najnowocześniejszy z laserów stosowanych w dermatologii estetycznej. W rankingach światowych GentleMax zajmuje pierwsze miejsce, jeśli chodzi o skuteczność. W Europie do tej pory są tylko trzy takie lasery, jednym z nich dysponuje Klinika Skin Laser Lubelscy.

Niewątpliwą zaletą laseru GentleMax jest szybkość wykonywania zabiegów. Przy laserach starszej generacji depilacja laserowa trwa dużo dłużej. Przykładowo depilacja nóg zajmowała nawet dwie, trzy godziny. Depilacja nóg z laserem GentleMax trwa zaledwie kilkanaście minut, a fotoodmładzanie skóry twarzy to zabieg zaledwie kilkuminutowy.

Bezbolesna depilacja laserowa GentleMax (Gentle Max)

Depilacja laserowa z wykorzystaniem starszych laserów wiąże się z bolesnym uczuciem parzenia i pieczenia przy każdym impulsie. Laser do depilacji GentleMax umożliwia całkowicie bezbolesny zabieg. GentleMax jest dużo skuteczniejszym i dużo bardziej komfortowym laserem niż starsze lasery stosowane w takich zabiegach, jak m.in. laserowa depilacja bikini, depilacja miejsc intymnych, depilacja brazylijska, depilacja twarzy, depilacja wąsika, czy depilacja nóg.

W technologii GentleMax wykorzystano tzw. system DCD. Przed i po każdym impulsie system schładza skórę kriogenem, niedopuszczając do powstania uczucia parzenia. Dzięki temu depilacja laserowa jest w pełni komfortowa.

Depilacja laserowa na opalonej skórze

Do tej pory depilacja laserowa najłatwiej usuwała włosy ciemne i grube na jasnej skórze. Dużym problemem były ciemne fototypy skóry (ciemna karnacja skóry). Depilacja laserowa GentleMax jest skuteczna na wszystkie fototypy skóry. W przypadku lasera GentleMax można skutecznie wykonać depilację laserową nawet na czarnej skórze.

W przypadku depilacji laserowej GentleMax nadal jednak nie można opalać się 4 tygodnie przed i po zabiegu. Zabiegi depilacji laserowej najlepiej zacząć jesienią ponieważ pomiędzy jednym a drugim zabiegiem trzeba odczekać 3 - 8 tygodni. W miesiącach zimowych, gdy skóra nie jest narażona na działanie promieni słonecznych, konieczność unikania słońca nie stanowi obciążenia.

Jak działa laserowe usuwanie owłosienia

Depilacja laserowa jest zabiegiem odpowiednim dla osób w każdym wieku. Usuwanie zbędnego owłosienia laserem jest w pełni bezpieczne i nie ma szkodliwego działania na organizm ludzki. W zależności od koloru i grubości włosa oraz koloru skóry, dobierana jest odpowiednia długość fali światła laserowego, która niszczy włosy, nie uszkadzając jednocześnie skóry.

W zależności od użytej długości fali, promienie lasera przenikają w głąb skóry na głębokość kilku milimetrów, powodując uszkodzenie mieszka włosowego, co z kolei powoduje jego zanik i w końcu utratę włosa. Promieniowanie laserowe pochłaniane jest przez barwnik o nazwie melanina wewnątrz mieszków włosowych i skóry. Promień lasera niszczy ten barwnik, powodując zanik mieszków i wypadnięcie włosów.

Depilacja laserowa GentleMax – o zabiegu

Przed zabiegiem depilacji laserowej lekarz bada stan skóry i na tej podstawie ustala parametry zabiegu. Po depilacji laserowej na skórze może wystąpić zaczerwienienie lub niewielkie podrażnienie okołomieszkowe.

Bardzo rzadko mogą pojawić się miejscowe przebarwienia lub odbarwienia, które ustępują po kilku dniach, a przy wyjątkowej nadwrażliwości mogą się utrzymywać do kilku tygodni.

Depilacja laserowa GentleMax w kilku fazach

Depilacja laserowa usuwa włosy z każdej okolicy ciała. Jednak, by cieszyć się gładką skórą potrzeba kilku zabiegów. Podczas jednego zabiegu depilacji laserowej usuwa się zazwyczaj 30% włosków. Laser niszczy jedynie włoski w fazie wzrostu (czyli takie, które widać). Pozostałe włosy są w stanie uśpienia, który trwa 3 - 8 tygodni. Dopiero, gdy wyrosną, laser może je usunąć.

Fazy wzrostu nie są takie same dla wszystkich włosków, dlatego konieczne jest kilkukrotnie powtarzanie depilacji laserowej w odstępach ok. 6 tygodni. U osób z zaburzeniami hormonalnymi trzeba wykonać więcej zabiegów, czasem konieczne są zabiegi przypominające raz w roku.

Metamorfozy:

Przeciwwskazania:

 • ciąża,
 • okres karmienia piersią,
 • bielactwo,
 • łuszczyca,
 • świeża opalenizna,
 • rozrusznik serca,
 • padaczka,
 • nadciśnienie,
 • cukrzyca,
 • leki światłouczulające.

Cennik

Twarz:
Wąsik                   100 - 200 zł
Broda 150 - 250 zł
Podbródek 150 - 200 zł
Baki        150 - 250 zł
Policzki 150 - 400 zł
Szyja 200 - 350 zł
Kark 150 - 350 zł
Skronie 150 - 200 zł
Uszy 100 - 150 zł
Obszar między brwiami 100 - 150 zł
 
Ciało:
Łydki (z kolanami i stopami) 350 zł
Uda 450 zł
Kolana 100 zł
Bikini płytkie 220 zł
Bikini pogłębione 370 zł
Bikini głębokie 470 zł
Pośladki 200 - 280 zł
Przestrzeń między pośladkowa 200 zł
Pachy 200 zł
Ramiona 200 - 290 zł
Przedramiona 200 - 290 zł
Dłonie 150 zł
Brzuch 150 - 300 zł
Tors 250 - 500 zł
Kresa biała 100 zł
Okolica brodawek 200 zł
Plecy (górna część) 200 - 300 zł
Plecy (dolna część) 200 - 300 zł
 
 

Podobne zabiegi

Komórki macierzyste - regeneracja skóry

Własne komórki macierzyste - najskuteczniejsza, naturalna metoda na regenerację i odmłodzenie skóry Intensywna regeneracja i odmłodzenie – w miejscu aplikacji komórek macierzystych następuje silns regeneracja i wygładzenie zmarszczek; Jednorazowy zabieg – dzięki dużej skuteczności, komórki macierzyste podawane są tylko raz, a efekt narasta przez...

Kwas hialuronowy – optymalna objętość twarzy

Kwas hialuronowy i zabieg Voluma ? natychmiastowy lifting, od razu młodszy, naturalny wygląd Naturalna regeneracja i nawilżenie skóry – dzięki zastosowaniu kwasu, który jest naturalnym składnikiem naszego organizmu; Precyzyjny wypełniacz zmarszczek – aplikacja dokładnie w okolicę zmarszczek; Podniesione, odmłodzone policzki – specjalny preparat...

RF Infini radiofrekwencja mikroigłowa

Lifting złotymi igłami z emisją fal radiowych, termolifting i remodeling kolagenu Bezpieczny i precyzyjny lifting – w minimalnym stopniu uszkadza naskórek, mniej niż analogiczne urządzenia; Natychmiastowy efekt – energia dociera do głębokich warstw skóry, powodując jej pogrubienie i regenerację; Młodsza twarz – radiofrekwencja...