Twój pomysł na prezent! Zaproszenie do Skin Laser Lubelscy!

Nie masz pomysłu na prezent dla bliskiej Ci osoby? Chcesz, aby podarunek był oryginalny?

Mamy dla Ciebie propozycję! - Podaruj najbliższym zaproszenie do Skin Laser Lubelscy i spraw, aby poczuli się wyjątkowo…

 

Zaproszenie będzie odpowiednim prezentem zarówno dla kobiety, mężczyzny, przyszłej mamy jak również dla nastolatków.

W ofercie naszej Kliniki zajdziesz szeroki zakres zabiegów. To Ty decydujesz w jakiej wysokości chcesz podarować prezent.

Jeżeli masz pytania, zastanawiasz się na jaką kwotę powinno być zaproszenie zadzwoń do nas tel.: 502 983 933 z przyjemnością Ci doradzimy.

 

Zaproszenie możesz zakupić osobiście w naszej klinice lub na życzenie możemy Ci je wysłać pocztą.

Jeżeli chcesz, aby zaproszenie zostało wysłane pocztą poinformuj nas o tym mailowo na adres: klinika@skin-laser.pl, otrzymasz od nas dane do przelewu. Po zaksięgowaniu Twoich pieniędzy na naszym koncie zaproszenie zostanie do Ciebie wysłane na wskazany adres w ciągu 24 godzin.

 

Warunki realizacji zaproszenia:

  • Zaproszenie jest ważne na określoną kwotę. Za wartość zaproszenia obdarowana osoba może wykorzystać zabieg będący w aktualnej ofercie Skin Laser Lubelscy.
  • Aby skorzystać z zaproszenia konieczne jest wcześniejsze telefoniczne ustalenie terminu wizyty pod nr.tel: 502 983 922 / 32 25 99 349. W momencie rezerwacji należy poinformować, że formą płatności jest zaproszenie. Przed zabiegiem należy okazać zaproszenie w recepcji.
  • Zaproszenie ma określny termin w którym powinno być wykorzystane. Nie ma możliwości wydluzenia w/w terminu. W zależności od wartości zaproszenia, może zostać wykorzystane podczas jednej lub kilku wizyt w Klinice.
  • Zaproszenia nie można zwrócić.
  • Zaproszenie nie może być wymienione na gotówkę.
  • Z zaproszenia nie wydajemy reszty.
  • Zaproszenie może być łączone z innymi formami płatności.
  • Zaproszenie można zakupić w Klinice lub zamówić mailowo wysyłając wiadomość na adres: klinika@skin-laser.pl. Po otrzymaniu potwierdzenia przelewu, zaproszenie zostanie wysłane na wskazany adres. Przesyłka kurierska z dostawą na drugi dzień roboczy wynosi 30zł.

 

 

twoj_pomysl_na_prezent_zaproszenie_do_skin_laser_lubelscy