PL | EN

Sierpniowa oferta specjalna!

Niechirurgiczny lifting twarzy Ulthera - 15%

To zabieg dający spektakularne efekty! Charakteryzuje się wysoką skutecznością i jednocześnie wysokim profilem bezpieczeństwa. 

Urządzenie Ulthera, emituje energię ultradźwiękową która przenika w głąb skóry, dokładnie tam, gdzie jest taka potrzeba, nie pozostawiając śladu na zewnętrznych warstwach skóry, dzięki temu  można wrócić po zabiegu do swoich codziennych aktywności, bez okresu rekonwalescencji.

Efektem zabiegu, jest pobudzenie fibroblastów - komórek skóry do produkcji nowych, lepszych włókien kolagenu i elastyny.

Po zabiegu stopniowo widoczna jest poprawa napięcia skóry, owalu twarzy, wygładzenie zmarszczek, likwidacja opadających kącików oraz opadających powiek. Finalny efekt widoczny jest po kilku miesiącach i utrzymuje się kilka lat. Efekty porównywalne są do liftingu chirurgicznego!

Zabieg niechirurgicznego liftingu Ulthera jest bezpieczny - lekarz wykonujący zabieg, ma podgląd na jaką warstwę skóry emitowana jest skoncentrowana energia ultradźwiękowa dzięki ekranowi USG na którym jest wizualizacja tkanki podskórnej.

Zabieg Ulthera rekomendowany jest zarówno dla osób, które zaobserwowały na swojej skórze widoczne oznaki starzenia, pragną poprawić napięcie skóry, owal twarzy, linię żuchwy, podbródek, szyję, wymodelować policzki jak również dla osób młodszych, po 30 roku życia pragnących zadziałać prewencyjnie - w zależności od wieku i efektu jaki chcemy uzyskać lekarz indywidualnie dobiera parametry zabiegu podczas konsultacji.

Więcej informacji o zabiegu znajdziesz tutaj.

 

Mezoterapia Vital Injector -20%

Mezoterapia to zabieg polegający na ostrzykiwaniu skóry twarzy, szyi, dekoltu koktajlami zawierającymi m.in. kwas hialuronowy, witaminy i minerały o silnym działaniu nawilżającym i regenerującym.

W naszej klinice wykonujemy mezoterapię Vital Injector. To innowacyjne urządzenie, za pomocą którego wykonywana jest mezoterapia próżniowa - bezbolesny zabieg przeprowadzany w kilku miejscach jednocześnie podając preparat na tę samą głębokość.

Istotne jest również to, że po mezoterapii próżniowej na skórze nie pozostają siniaki w przeciwieństwie do mezoterapii tradycyjnej. To idealny zabieg w okresie letnim, kiedy skóra potrzebuje silnego nawilżenia i odżywienia, którego nie jest w stanie nam zapewnić codzienna pielęgnacja.

Więcej informacji o zabiegu znajdziesz tutaj.

 

W każdy w wtorek 10% rabatu na Botoks

Jeden z najbardziej popularnych zabiegów medycyny estetycznej. Skutecznie wygładza zmarszczki: pionowe, poziome czoła, lwią zmarszczkę, kurze łapki, zmarszczki wokół ust.

Botoks to idealny zabieg przed ważną imprezą - daje szybki efekt, zaczyna działać już po 2-3 dniach po zabiegu!

Istotne jest również to, że zabieg z użyciem Botoksu daje naturalny efekt, nie zmienia wyrazu twarzy.

Ma ogromne grono swoich zwolenników, którzy sami podkreślają że skóra po zabiegu wygląda zdecydowanie lepiej, młodziej.

Więcej informacji o zabiegu znajdziesz tutaj.

 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 502 983 933.

 

sierpniowa_oferta_specjalna