PL | EN

Lipcowa oferta specjalna!

Mezoterapia próżniowa Vital Injector -20%

Mezoterapia to zabieg polegający na ostrzykiwaniu skóry twarzy, szyi, dekoltu koktajlami zawierającymi m.in. witaminy i minerały o silnym działaniu nawilżającym i regenerującym. W naszej klinice wykonujemy mezoterapię próżniową Vital Injector. To innowacyjne urządzenie, za pomocą którego wykonywana jest mezoterapia próżniowa -  bezbolesny zabieg przeprowadzany w kilku miejscach jednocześnie na tę samą głębokość.

Istotne jest również to, że po mezoterapii próżniowej na skórze nie pozostają siniaki w przeciwieństwie do mezoterapii tradycyjnej. To idealny zabieg w okresie letnim, kiedy skóra potrzebuje silnego nawilżenia i odżywienia, którego nie jest w stanie nam zapewnić codzienna pielęgnacja.

Więcej informacji o zabiegu znajdziesz tutaj.

 

Kriolipoliza CoolTech -20%

Kriolipoliza to nieinwazyjna metoda modelowania sylwetki, polegająca na redukcji tkanki tłuszczowej przy zastosowaniu niskiej temperatury.

W efekcie schłodzenia dochodzi do rozpadu komórek tłuszczowych, czyli lipolizy. Następnie, martwe komórki tłuszczowe usuwane są z organizmu przez procesy fizjologiczne.

Zabieg jest bezbolesny, na jednym obszarze trwa 60 minut.

Więcej informacji o zabiegu znajdziesz tutaj.

 

W każdy w wtorek 10% rabatu na Botox

Jeden z najbardziej popularnych zabiegów medycyny estetycznej. Skutecznie wygładza zmarszczki: pionowe, poziome czoła, "lwią zmarszczkę", "kurze łapki", zmarszczki wokół ust.

Botoks to idealny zabieg przed ważną imprezą - daje szybki efekt, zaczyna działać już po 2-3 dniach od zabiegu!

Istotne jest również to że zabieg z użyciem botoxu daje naturalny efekt, nie zmienia wyrazu twarzy.

Więcej informacji o zabiegu znajdziesz tutaj.

 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 502 983 933.

 

lipcowa_oferta_specjalna